Rama mbledh kabinetin qeveritar, nis takimi
Mëngjesin e sotëm Kryeministri edi Rama ka mbledhur bashku sot kabinetin qeveritar dhe Grupin e PS tek Kryesia e Kuvendit, në takimin e përjavshëm për rakordimin e punëve mes tyre.


Shtuar më 30/10/2017, ora 08:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori