Rama lë nam në Farkë, vë në pozitë të vështirë kryefamiljarin me aftësi të kufizuar
“Hajt futu me këmbën e djathtë!”

Kështu i është drejtuar krtemin itri Edi Rama një kryefamiljari i cili ishte në karrocë me rrota, i pamundur të ecë mbi këmbën e tij.

“Hajt futu me këmbën e djathtë!”- i thotë Rama të sëmurit me aftësi të kufizuara të cilin merr dhe e shtyn vetë, duke shtuar “Apo ske besim tek shoferi, patentë nuk kam por timon kam…”.

Edhe sot Rama ka vijuar vizitat tek familjet e prekura nga tërmeti i 26 nëntorit.

Rama, i shoqëruar nga kryebashkiaku Erion Veliaj kanë vizituar një familje në Farkë, të cilët janë strehuar në një banesë të re. /albeu.com/
Shtuar më 12/12/2019, ora 16:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori