Një i vdekur dhe dy të lënduar nga aksidenti në Kukës
Rama: Ksamili destinacioni i preferuar i turistëve
Kryeministri Edi Rama si zakonisht mëngjesin e ka filluar me një postim të publikuar në “Facebook”. Por, kësaj here ai postoi një fotografi të plazhit të Ksamilit.

Sipas tij ky plazh është një prej destinacioneve më të preferuaraturistëve vendas e të huaj.

“MIRËMËNGJES 😀
dhe ju uroj një ditë të mbarë me këtë pamje fantastike nga plazhi i Ksamilit, një prej destinacioneve më të preferuaraturistëve vendas e të huaj, bashkë me lajmin inkurajues se turizmi vijon të jetë një prej faktorëve më të rëndësishëm të rritjes ekonomike që tre-mujorin e parë të këtij viti u shtua me +3.94%, ndërkohë që investimet e huaja për të njëjtën periudhë u rritën me +8%.”, ka shkruar Rama. /albeu.com/
Shtuar më 01/07/2017, ora 09:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori