Rama krenohet me një copë rrugë (VIDEO)
Kryeministri Edi Rama ka nisur ditën me një tjetër video, kësaj here nga nyja e re e Milotit.

Në përshkrimin e videos, Rama ironizon se pamjet jane reale dhe jo 3D duke theksuar se vazhdon puna për rrugët dytësore deri në përfundimin e plotë të kësaj vepre.

E megjithatë kjo nyje është pjesë e rrugës së Kombit dhe sëshpejti qytetarët do të paguajnë një taksë të lartë për të.
Shtuar më 14/08/2018, ora 08:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori