Rama kapet me qytetarin: Po vdes për bukë dhe ke Facebook

Pëlqej
Rama i njoftonte ndjekësit e vet në lidhje me takimin e sotëm në Bruksel, por një komentues i shkruan se kryeministri udhëton për turizëm ndërkohë që qytetarët po vdesin për bukë.

Komentuesi: Opo kjo ka rëndësi. Të thonë llafe të mira andej nga Brukseli se varja nëse po vdesim për bukë ne ktu, se spo mbillet më grurë e miser por vetëm nga ajo bima e rilindjes… :p E mbarove
turizmin ti o KM? Politika jote është tamam si pallatet e Tiranës. Të lyer nga para dhe jashtë, dhe beterr brenda .. :mjerë ky popull thuaj.

Rama: Eh mor Cun Lushnjar që po vdes për buk dhe ke fesjbuk, sikur nuk shkojnë bashkë këto të dyja apo jo?! Ndërsa për turizmin tim apo politikën si pallatet e Tiranës, një sugjerim kam unë: Mos dëgjo shumë kazanin që zien broçkulla se do mbetesh mbrapa botës! /albeu.com/
Shtuar më 14/11/2016, ora 20:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori