Rama jep porosinë e parë pas 25 qershorit: T'a mbajmë mirë vath në vesh se...
Kryetari i Partisë Socialiste Edi Rama, tashmë kryeministër i Shqipërisë edhe për katër vite të tjera, ka mbledhur ditën e sotme deputetët socialiste të cilët e morën mandatin më 25 qershor.

Faleminderit 12 udheheqesve te qarqeve, morem rezulttet qe sipas meje me shme gjase nese ataq e u larguan nga ministroite nuk do ishin larguar.

Faleminderit Gramozit, dhe nje per nje gjithe te tjereve qe drejtuan me fryme skuadre duke dhene shembullin e mire, te gjithe deputeteve te zgjehdur qe mbulon cdo zone me perkushtim dhe me aftesi.

Perpara eshte nje perpjete tejet sfiduese qe u kerkoje ta ngjsim te bashkuar duke e forcuar frymen e skuadres fituese, duke mbeshtetur e ndihmuar njeri-tjetrin”- tha Rama. /albeu.com/

Shtuar më 03/07/2017, ora 11:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori