Rama: Jam i gatshëm të takohem me opozitën përveç këtij 4 orëshi
Kryeministri Edi Rama është shprehur i gatshëm të takohet me liderët e opozitës ditën apo natën përveç një 4 orëshi kur fle gjumë.

Por nga ana tjetër Rama tha në “Real Story” në News24, se është humbje kohe të flasësh me opozitarët.

“Unë jam gati të takohem ditën dhe natën në çdo orë se unë nuk fle, zgjuar deri në 3. Çohem në 7. Jam i gatshëmtakohem përveç këtij 4 orëshi. Ama do merrem me këta apo finalizimin e projektit për ndërtimin e një kampusi që iu kemi premtuar studentëve.

Do merremi me këta apo zhvillimin e infrastrukturës universitare, me artet, konviktet. Unë duhet të ndaj kohën në mënyrë të arsyeshme.

Të humbasësh kohën me njerëz që thonë se nuk e njohim kët녔, deklaroi Rama.
Shtuar më 03/10/2019, ora 23:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori