Rama ironizon Metën: Presidenti është në kërkim të komardares
Kryeministri i vendit, Edi Rama gjatë konferencës për shtyp ditën e sotme i ka dhënë edhe një përgjigje akuzave të presidentit Ilir Meta.

Ai ka ironizuar duke thënë se Meta është në kërkim të një komardareje dhe se nuk e ndihmon dot në hallin e tij.

Meta është në hall në kërkim të një komardareje dhe kudo që sheh ujë shkon për të gjetur komardaren kështu që nuk e ndihmoj dot puna e tij”, tha Rama me ironi.

Shtuar më 15/01/2021, ora 14:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori