Rama ironizon hapur Bashën, i kap "gafën" në llogari
Kryeministri Edi Rama, në një status në Facebook ka kapur sipas tij gafën e Bashës, i cili tha në protestë se një cm bën 2000 mijë euro.

Rama shkruan se sipas matematikës së kreut të PD, rruga i bie të kushtojë 12 miliard euro.

Postimi i Ramës:
7X7=42 është lule para kësaj të fundit të Lulit: 1 cm rruge tek Unaza e Re kushton 2000 €. Rruga bën 40 mln € thotë po ai, po sipas aritmetikës së tij i bie që 2km bejne 400 mln £. Dhe 400 mln shumëzuar me gjerësinë sipas tij 30 m janë baraz 12 miliardë €. Eh Artist Artist. /albeu.com/
Shtuar më 25/11/2018, ora 20:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori