ON&OFF/ Rama ironizon Fevizun: Je shumë dobët në ekonomi
Këtë herë Opinion ka publikuar seritë “Off record” të shkëputura nga puntatat e vitit të kaluar dhe ndër të tjera, dallohet një cast kur Kryeministri Rama ngacmon Fevziun.

Disa minuta përpara nisjes së intervistës live, kryeministri i ka thënë Blendi Fevziut që të fokusohet më së shumti tek politika, pasi tek çështjet ekonomike është mjaft dobët.

Rama: I ka ngel hatri me mua keq, se di ku e ka hallain.

Fevziu: A të thashë cakto kë të duash, çfarë të na mbetet marrim ne.

Rama: Ndize atë ekranin atje, ma respekto këtë të lutem.

Fevziu: Ej i duhen bërë kopje Lulit vërtet.

Kryeredaktorja: Ej bëji një kopje vërtetë që të përmirësojmë bashkëqeverisjen.

Rama: Gjithmonë gabon kur futesh tek ekonomia, se pashë që kishë bëre pyetje për ekonominë. Tek politika je i fortë por tek ekonomia je dobët. /albeu.com/
Shtuar më 04/01/2018, ora 22:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori