Rama injoron Krastën: As e mbaj mend fare, për mua nuk është një ngjarje
Pëlqej
Javën e kaluar gazetari Adi Krasta ishte i ftuar në Neës 24 ku dhe komentoi debatin mes tij dhe Kryeministrit Rama.

Ai u përgjigj se ishte pyetur gjithnjë nga mediat për këtë por kurrë askush nuk kishte pyetur Ramën për debatin në fjalë.

Eni Vasili pyeti Ramën për këtë cështje por Rama u përgjigj duke injoruar Krastën.

"Se kam idenë për cfarë po flisni, nëse darka e Krastës me mua për të ka qenë një ngjarje, për mua jo". /albeu.com/
Shtuar më 14/11/2017, ora 23:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori