“Rama ik”, pas marrëveshjes mbështetës të PD hedhin tymuese para Kryeministrisë (VIDEO)
Pëlqej
Teksa pritet që në çadër të mbërrijë kreu i PD-së, Lulzim Basha për të mbajtur fjalën e fundit pas tre muajsh në të, simpatizantë të PD-së kanë hedhur shashka në drejtim të Kryeministrisë.

Ata janë mbledhur para godinës dhe kërkojnë largimin e Ramës. “Rama ik! Rama ik!”, janë dëgjuar të thonë simpatizantët e PD-së.

Ata kanë hedhur shashka në drejtim të Kryeministrisë, por ka qenë ndërhyrja e disa deputetëve të PD-së që kanë qetësuar situatën. /albeu.com/
Shtuar më 18/05/2017, ora 19:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori