Rama i tensionuar në studio, shpërthejnë memet në rrjet (FOTO LAJM)

Padyshim që mbrëmja e djeshme ishte pak e pazakontë për shikuesit shqiptarë që u përballën me një kryeministër shumë të acaruar dhe që e përmban veten me shumë vështirësi.

Por në një kohë kur rrjetet sociale kanë bërë që audienca të kthejë sytë ndjeshëm nga rrjeti, nuk mund të shpëtojë asgjë.

Prandaj memet kanë mbushur shumë shpejt mediat sociale duke u bërë një opozitë moderne.

Për më tepër mund t'i ndiqni në galerinë që shoqëron këtë lajm. /albeu.com/


Shtuar më 16/10/2020, ora 11:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori