Rama i refuzon karamelet të zonjës së shtëpisë: Jam i omël vetë!
Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka takuar familjen tetë anëtarëshe të Esat Lleshit në Kamëz.

Familja Lleshi humbi shtëpinë pas térmetit të 26 nëntorit dhe përkohësisht janë akomoduar në një shtëpi me qira në zonën e Kamzës deri në rindërtimin e banesës së tyre.

Gjatë vizitës së tij, kryeministri Rama ka shkëmbyer batuta me dy fëmijët e vegjël të familjes, të cilëve u ka kërkuar që të kenë kujdes me notat.

Gjatë vizitës Rama refuzon karamelet e gruas së familjes Lleshi:

"Jam shumë i omël vetë nuk ha karamele. Këtë do ta marr,"-tha Rama gjatë vizitës së tij. /albeu.com/

Shtuar më 27/12/2019, ora 18:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori