Rama i jep PDIU-së Drejtorinë e Përgjithshme të Arkivave
Gjet Ndoj tashmë do të dorëzojë detyrën e DrejtoritPërgjithshëm të Arkivave, pas tre vitesh në këtë detyrë. Në këtë post është emëruar ish gazetari Ardit Bido, këshilltari i kreut të PDIU-së Shpëtim Idrizi.

“Pas tre vitesh, dorëzoj detyrën e DrejtoritPërgjithshëm. E dorëzoj duke lënë një punë dhe një bilanc të mirë.

Po largohem, por po lë pas një institucion në kushte më të mira”, tha Ndoj.

Në orën 10:00 do të zhvillohet ceremonia e dorëzimit të detyrës. /albeu.com/
Shtuar më 02/09/2016, ora 09:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori