"Rama i drejtohet pushtet-humburve për energjinë"
Rama nuk ka të ndalur me postimet në rrjetin social Facebook, ndërsa është fokusuar në energjinë dhe masat që janë marrë në këtë drejtim.

"Më pyesni si do i'a bëni me çmimin e energjisë 12 Lek?! Po e deshët shqip KJO ESHTE RRENE SHQUP-I, po e deshët shqup dëgjoni pushtethumburit!", ka shkruar ai. /albeu.com/

Shtuar më 24/11/2014, ora 13:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori