Rama i del në mbrojtje Spiropalit: Mos ma mërzit Elisën!
Edi Rama ka thumbuar sërish Presidentin Meta për medaljet që jep për heronjtë e vendit duke iu referuar deklaratës së fundit ku e cilëson si "Spiropalist ordiner".

Rama i thotë që të mos e mërzisë Elisën pasi nuk ka kujt t’ia japë medaljen kur të dekorojë Skënderbeun.

"Ilir mos e mërzit Elisën se kur të dekorosh Skënderbeun në kulmin e luftës për liri s’ke kujt tjetër t’ia dorëzosh medaljen, se Lulit i takon ajo e Hamzait, Saliu e ka hallall atë të Ballabanit dhe Monës i bie medalja e e Teutës së Ilirisë që bini edhe kushërinj nga llagapi!", shkroi Rama.
Shtuar më 09/10/2020, ora 20:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori