Rama humb kontrollin dhe i bie tavolinës me grusht: Nuk kam bërë gabim
Kryeministri Edi Rama, të enjten, në studion e emisionit "Opinion" ka treguar arsyen e vetme pse u kërkoi falje kuksianëve për taksën e Rrugës së Kombit.

Por gjatë rrugës ka ngritur sahpeshhehrë tonin, kur i është përmendur nga gazetari ky gabim.

Teksa në minutat e fundit të emisionit, Fevziu i ka përmendur gjatë bisedës se Rama ka bërë një gabim, ky i fundit ka humbur truan dhe i ka rënë tavolinës me grusht, duke ngritur tonet dhe bërtitur se nuk ka bërë gabim.

Ai shtoi se ishte thjesht një gabim në mënyrën e komunikimit dhe asgjë tjetër. /albeu.com/
Shtuar më 05/04/2018, ora 23:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori