Rama habit demokratin në New York: Hajt o burrë, unë e Luli një parti jemi

Kryeministri Edi Rama dhe Ditmir Bushati kanë udhëtuar drejt Amerikës ku kanë nisur vizitën një javore gjatë të cilës morën pjesë në mbledhjen hapëse të Asamblesë së përgjithshme të Kombëvë të Bashkuara në New York.

Pas asamblesë, Rama dhe Bushati takuan shqiptarët e Neë York-ut.

Njëri prej tyre, Edmond Sokoli tregoi edhe biseden me Ramen dhe Bushatin.

Ai i postoi fotot në “Facebook”, ku shkruante: Ëith “Timonerin” ëith his friend.

“Jo me thënë të drejtën unë s’deshta me ba foto.

I thash s’jam me ty ,jam me PD. Po më tha ec mor burr se ne e PD një parti jena ,biles tha unë them se Luli asht shume çun i mirë.

kur me tha kështu s’pata ka me ja mbajt”,-shkruan Sokoli në facebook. /albeu.com/

Shtuar më 20/09/2017, ora 08:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori