Rama gjen si të "zbavitet" gjatë izolimit: Merr një më një shqiptarët e qan hallet (VIDEO)
Kryeministri Edi Rama ka gjetur më së mirë si ti kalojë zbavitshëm këto ditë izolimi.

Ai ka hapur një kanal komunikimi i cili ngjan me emisionet e mëngjesit dhe telefonon qytetarët shqiptarë pas kritikave të tyre.

Rama: Alo Irida si je, Edi Rama të shqetëson

Irida: Përshëndetje

Rama: Ke shkruar tek portali, çfarë problemi ke?

Irida: Kemi disa pallate që po ndërtohen, kam shtëpinë tek qendra sanitare në Durrës, duhet të dërgoni dikë pasi dyshohet për një person të infektuar

Rama: Nga shpia si i keni?

Irida: Mirë faleminderit, jemi karantinuar.

Rama: Edhe kur të dilni në dyqan jo dy veta bashkë

Irida: Patjeter

Rama: Perqafime /albeu.com/Shtuar më 25/03/2020, ora 21:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori