Rama ftesë sërish studentëve, këtë herë me video
Rama ka reaguar kundrejt studentëve me anë të një postimi në Instagram, ku ka hedhur një foto me 8 pikat e studëntëve që i barazon me "dialog".

Kujtojmë se këtë qëndrim kryeministri kishte edhe ditën e djeshme në Kuvend, po ashtu edhe në mbledhjen me rektorët dhe dekanët, duke nënvizuar rëndësinë e dialogut.

Mbrëmjen e sotme ai ka publikuar një video që ka qarkulluar në rrjet ku në sfond dëgjohet kënda e Elita 5, "E di se do vish".

"Jo keq dhe kjo jo keq"-ka shkruar ai. /albeu.com/
Shtuar më 14/12/2018, ora 20:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori