Rama foto me Trump, por vëmendjen e merr Linda dhe Melani
Kreu i qeverisë Edi Rama ka arritur më në fund që të realizojë një foto bashkë me presidentin amerikan Donald Trump dhe zonjën e parë të Shtëpisë së Bardhë. Pas marrjes pjesë në punimet e Asamblesë së Përgjithshme të...

Pas marrjes pjesë në punimet e Asamblesë së Përgjithshme të OKB-së, Rama sot së bashku me bashkëshorten, Lindën kanë realizuar edhe foton familjare së bashku me çiftin presidencial Trump.

Siç duket edhe në foto Linda dhe Melani hijeshojnë nga klasi, ndërsa Rama dhe Trump kanë zgjedhur që të jenë të qeshur duke e lënë mënjanë seriozitetin dhe qendrimet ne fushen e politikës. /albeu.com/

Shtuar më 20/09/2017, ora 21:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori