E FUNDIT/ Numurohen 87% të votave: LSDM 36,27%, VMRO-DPMNE 34,89%, BDI 11,37%, ASH
Rama flet për turizmin këtë verë, dhe për planin që ka për shqiptarët jashtë vendit
Në komunikim me qytetarët në rrjetet sociale, Kryeministri u shpreh se brenda muajit do të hapen të gjitha rrugët për bashkëkombasit, por do të sillen si suedezët

Gjithsesi, turizmi këtë vit pritet të jetë ndryshe dhe me masa të rrepta sigurie shëndetësore.

“Ne do i shohim dhe duam t’i qëndrojmë objektivit që brenda majit të hapim të gjitha rrugët ajrore për gjithë shqiptarët kudo që jetojnë, edhe në funksion të turizmit. Këtë vit do jetë turizmi i shqiptarëve.

Shqiptarët nuk do të kujtohen për Suedinë, dhe thonë se ja si nuk u mbyll Suedia, por do të sillen si suedezë për rregullat”, tha Rama.
Shtuar më 15/05/2020, ora 19:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori