Rama flet pas disfatës së negociatave, qytetarët: Jep dorëheqjen!
Kryeministri Edi Rama në një deklaratë për mediat po flet në lidhje me përgjigjen negative që mori sot Shqipëria për hapjen e negociatave.

Ndërkohë që kryeministri Rama shpjegon sipas tij arsyet përse Shqipëria mori një tjetër përgjigje negative për negociatat, komentuesit në masë i kërkojnë atij dorëheqjen.

Disa nga komentet:

Jep dorëheqjen dhe të mbaj mend populli një gjë të mirë nga ti, se asgjë ske bërë

Jep dorëheqjen!

Sapo të ikësh ti, do të hyjmë në BE

Je bërë si shtriga e Borëbardhës o kapedan, jep dorëheqjen! /albeu.com/

Shtuar më 18/10/2019, ora 17:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori