E FUNDIT/ Makina përplas 10 vjeçarin në Vlorë
Rama fle në shtratin e Sali Berishës
Kryeministri i ardhshëm, Edi Rama zhvilloi në dy ditët e fundit mbledhjen me kabinetin e tij në një prej hoteleve më të njohura të Shkodrës të quajtur “Colosseo”.

Mësohet se kreu i Partisë Socialiste ka kaluar natën e së hënës në të njëjtën suitë ku ka qëndruar edhe kryeministri në largim Sali Berisha gjatë kohës kur po organizonte mitingjet e tij në qarkun e Shkodrës. Suita mban nr 216 dhe ndodhet në katin e dytë të hotelit. /albe.com/

Shtuar më 03/09/2013, ora 15:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori