Rama feston fitoren e Kroacisë, poston foton e veçantë (FOTO LAJM)

Kryeministri Edi Rama mbrëmë ka festuar fitoren e Kroacisë përballë Anglisë.

Kryeministri Edi Rama gjendej në samitin e NATO-s që u mbajt dje në Bruksel.

Rama ka ndarë një foto me presidenten e Kroacisë, e cila është e njohur për tifozerinë e çmendur ndaj Kombëtares së saj.

Kroacia dhe Franca do të ndeshen të dielën mes tyre për të vulosur fitoren e kupës së botës. /albeu.com/

Shtuar më 12/07/2018, ora 08:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori