Rama entuziast, shpall të tjera fitore
Kreu i Socialistëve, Edi Rama ka dalë në një deklaratë për shtyp i cili ka shpallur fitoren ne Burrel dhe ka informuar se partia Socialiste po fiton pothuajse në të gjithë Shqipërinë. Rama ka falenderuar komisionerët e PS-ë të cilët kanë qenë në gadishmëri të plotë.

“Një mirënjohje të thellë për të gjithë komisionerët e Partisë Socialiste në Tiranë dhe në të gjithë Shqipërinë.”

Ai u bëri thirrje më tej atyre të rezistojnë deri në fund.

Rezistoni, rezistoni, rezistoni, pavarësisht lodhjes”

Kemi lajmë shumë të gëzueshme pasi jemi në rrugën e fitores, gjerdani i fitoreve do te zgjatet akoma më shumë, jemi duke fituar në qytete të mëdha dhe të vogla”, tha Rama.

Në përfundim kreu i PS-së i bëri apel socialisteve dhe qytetarëve që të jenë në gadishmëri deri në fund.

“Në këmbë, zgjuar me mendje dhe me zemër deri në votën e fundit”, apeloi Rama.

Në këtë dalje Rama ka qenë i buzëqeshur dhe është pritur me mjaft entuziazëm nga simpatizantët e tij. /albeu.com/
Shtuar më 09/05/2011, ora 15:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori