Rama e Tahiri i dalin në krah Çakos: S'ka shkelur ligjin!
Ministri Tahiri ka marrë në mbrojtje Haki Çakon dhe dy punonjësit e policisë.

“Unë jam i vetëdijshëm që drejtori i policisë dhe dy punonjësit nuk kanë shkelur ligjin në asnjë sekondë të punës së tyre, nuk kanë bërë asnjë përgjim dhe asnjë gjë të afërt me këtë gjë.

Publikisht u jap mbështetjen time, të kryeministrit për kreun e policisë dhe dy punonjësit e policisë si dhe çdo polic kudo që është.

Policia e Shtetit ka një mision të shenjtë, për tu shërbyer qytetarëve”, deklaroi ai në panairin e Policisë. /albeu.com/

Shtuar më 07/06/2016, ora 14:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori