Rama e ftoi në Tropojë, Hajdarmataj shpjegon pse nuk shkoi
Kryeministri Rama ka vizituar sot Tropojën duke bërë një takim me banorët dhe kryebashkiakun të cilit i premtoi investime të rëndësishme në zonë.

Por në seancën e fundit parlamentare, Rama i bëri një ftesë deputetes demokrate të qarkut Kukës Mimoza Hajdarmataj, pas akuzës së kësaj të fundit se kryeministri ka braktisur Tropojën.

Me anë të një statusi në Facebook, Hajdarmatja shpjegon përse nuk shkoi në Tropojë me kryeministrin.

Më sipër statusi i plotë i zonjës Hajdarmataj. /albeu.com/

Shtuar më 31/10/2016, ora 18:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori