Rama: E ëma e fëmijëve ka plagë në trup
Floresha Rasha gruaja dhe fëmijët e saj Amar Rasha, Emel Rasha dhe Hatixhe Rasha si dhe djali i familjes Dumani, Endri Dumani do të kthehen nesër në Tiranë.

Për motrën e Endrit, Eva Dumanin, Rama tha se ajo është mirë, por situata është më e komplikuar se kaq, duke mos dashur të japë më shumë detaje: Eva është mirë, por janë të komplikuara informacionet shkruasn tch.

Ndërsa për gjendjen e Floresha Rashës, kryeministri u shpreh: E ëma e fëmijëve të vegjël është në gjendje të vështirë ka plagë në trup, por do vij me ne. E rëndësishme se ky operacion i hap rrugën fazës tjetër.
Shtuar më 26/10/2020, ora 19:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori