Rama e Basha në zyrat e tyre edhe pas mesnate
Duket se tensionet e zgjedhjeve të 21 qershorit nuk kanë kaluar qetesisht nda dy kahet, si nga PS dhe PD, ndërsa Rama dhe Basha kanë qëndruar në zyrat e tyre deri në mesnatë. Në të dy selitë e partive kryesore, asaj Socialiste dhe Demokratike, gjatë natës lëvizjet kanë qënë të pakta.

Dy liderët e partive më të mëdha në vend, Edi Rama dhe Lulzim Basha edhe pas orës 02:30 të mëngjesit të së hënës gjendeshin në zyrat e tyre në selitë e partive. /albeu.com/

Shtuar më 22/06/2015, ora 09:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori