Rama drejt Venecias, nesër në Pavionin Shqiptar në Arsenale
Kryeministri Edi Rama zhvillon një vizitë në Itali ku do të marrë pjesë neser në Pavionin Shqiptar ne Arsenale, ku do ti kushtohet një hapesirë Bienales ku do të paraqiten Edi Hila dhe Ardian Paci.


"Per Venezia. Neser Pavioni Shqiptar ne Arsenale,hapesira prestigjioze e Bienales ku paraqesim Edi Hilen&Ardian Pacin." shkruan Rama në Twitter. /albeu.com/
Shtuar më 05/06/2014, ora 09:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori