Rama dorëzohet: S’merrem më me Bashën (VIDEO)
Mbrëmjen e sotme Rama ka dalë në një video-live në Facebook-un e tij ku ka dhënë një mesazh për të gjithë ata të prekurit nga tërmeti i 26 nëntorit.

Rama shprehet se punimet për rindërtimin e banesave ka filluar dhe se konferenca e donatorëve do të zhvillohet në fund të muajit janar të vitit 2020, ose në fillim të muajit shkurt.

Përsa i përket mos uljes së opozitës në tryezë me maxhorancën, pas ftesave të shumta, Rama tha se nuk merret më me kryetarin e Partisë Demokratike, Lulzim Bashën.
Shtuar më 14/12/2019, ora 18:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori