Rama: Do rikandidoj prr kreun e PS-se
Albeu.com
Kryesocialisti Edi Rama ka folur për herë të parë për kreun e PS-së në një intervistë për gazetën "Shekulli", duke deklaruar se do të rikandidojë për kreun e PS-së.
Duke komentuar heshtjen pas zgjedhjeve, Rama siguroi se ka dëgjuar të gjitha zërat pro dhe kundër në selinë rozë po ashtu ka analizuar të gjitha mendimet në PS.

Kreu i selisë rozë, u shpreh se Partia Socialiste do të synojë zgjedhje të parakohshme.
Shtuar më 17/08/2009, ora 21:22
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori