Rama dhe Vuçiç krah për krah në hotel
Gjatë pjesmarrjes në Kongresin e Naftës në Stamboll kryeministi Edi Rama dhe homologu i tij në Serbi Aleksandër Vuçiç kanë zgjedhur të qëndrojnë së bashkë në një hotel.

Një foto e postuar në rrjetet sociale nga vetë personeli i hotelit"Sunset" tregon Ramën krah për krah me Vuçiçin. /albeu.com/

Shtuar më 13/07/2017, ora 16:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori