Rama dhe Basha përballë në tryezë
Ashtu siç ishte parashikuar, ka startuar në Pallatin e Kongreseve takimi mes kryeministrit Rama dhe kreut të opozitës Basha.

Rama shoqërohej nga Fatmir Xhafa dhe Petrit Vasili i LSI-së, ndërsa Basha shoqërohej nga Oerd Bylykbashi dhe Edi Paloka.

I pari që ka mbërritur në takim ishte kreu i mazhorancës, Edi Rama, ndërsa 9 minuta më vonë mbërriti edhe Lulzim Basha. /albeu.com/

Shtuar më 06/06/2016, ora 17:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori