Rama detyron Ermalin të zhvishet, ja pse (VIDEO)
Kryeministri Rama, i ftuar mbrëmjen e sotme në “Xing me Ermalin” i ka sjellë një tjetër dhuratë Ermalit.

Më herët ai i kishte dhuruar një kollare, ndërsa tani i bëri dhuratë një bluzë të PS-së. Mirëpo për të marrë dhuratën e re, ai e detyroi Ermalin që të zhvishej dhe ta vishte.

Në fillim Ermali ka hezituar, deri sa kryeministri ngriti zërin. /albeu.com/
Shtuar më 17/06/2017, ora 21:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori