Rama degjeneron në vetëm 600 shikues LIVE

Nëse ka një gjë të cilën Qeveria Rama e ka të rëndësishme është puna e mirë në PR dhe Marketing.

Dyshimet se ata kujdesen me detaje për figurat në rrjete sociale, kanë qarkulluar shpesh në media.

Por këtë herë duket se gjërat nuk kanë funksionuar, pasi në LIVE-n e tij, ndryshe nga zakonisht ka pasur vetëm 600 ndjekës, një shifër kjo shumë e vogël.

Si një kryeministër që kujdeset duke i kthyer përgjigje komentuesve në Facebook, kjo nuk do t'i pëlqejë Ramës. /albeu.com/

Shtuar më 26/01/2021, ora 12:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori