Rama çel zyrën e Deputetit në Vlorë
Tre të rinj janë shpallur fitues të për menaxhimin e Zyrës së Deputetit në Vlorë ndërkohë që kryesocialista Rama ka mbetur i impresionuar nga tre të rinjtë.

“Sapo u çel zyra e deputetit në Vlorë. Shumë i mbresuar nga tre të rinjtë fitues të konkursit për administrimin e zyrës. Rilindje Vlora” shkruan Rama.


Zyra e Deputetit do të funksionojë si një urë lidhëse mes qytetarëve dhe përfaqësuesit të tyre. /albeu.com/
Shtuar më 04/09/2013, ora 13:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori