Rama braktis kokteilin në Presidencë (VIDEO)

Edhe pse para pak çastesh Rama dhe Meta shkëmbyen një shtrëngim duarsh gjatë ceremonisë pritëse, të gjithë menduan se Rama do të ishte pjesë e kokteilit që zhvillohet në ambientet e brendshme të Presidencës.

Por, kryeministri është larguar vetëm pak çaste më parë duke e braktisur kokteilin ashtu si Basha dhe Berisha.

Ai pasi ftohtësish i dha dorën dhe uroi ish-aleatin e tij është parë të largohet. /albeu.com/


Shtuar më 24/07/2017, ora 20:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori