Çfarë po ndodh në Sarajevë? Rama në darkë me Vuçiçin dhe Mustafën
Kryeministri i vendit, Edi Rama është fotografuar në tavolinë me kryeministrin serb, Aleksandër Vuçiç dhe atë të Kosovës, Isa Mustafa.

Sic duket nga fotoja ata janë në një restorant në Sarajevë. Nuk dihet me saktësi tema e bisedës, por fotoja ka qarkulluar në “Twitter”.

Rama shihet që është në krah të Vuçiçit, ndërsa përballë tyre është Mustafa. Ndërkohë, personi që ka publikuar foton shkruan “Gjithçka mund të ndodhë në Sarajevë”./Albeu.com/
Shtuar më 15/03/2017, ora 21:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori