Rama: Besa Imami, një nga hijet e larta të kohës së vjetër
Pas reagimit të presidentit Bujar Nishani, i cili e ka cilësuar si humbje të madhe të kulturës në përgjithësi ndarjen nga jeta të aktores së njohur Besa Imami, një mesazh ngushellimi vjen dhe nga Rama.

"Besa Imami ishte edhe një nga hijet e larta të kohës së vjetër, kur me Arturin i shijonim byrekun e i dëgjonim kritikat! I lehtë i qoftë dheu!". /albeu.com/
Shtuar më 22/09/2014, ora 10:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori