Rama: Berisha te degjoje kembanat e nderkombetareve
Albeu.com
Kryetari i PS-së Edi Rama në një konferencë për shtyp theksoi se PS-ja mbështet deklaratën e Soares për krizën . Sipas tij në deklaratat e Soares bëhen të ditura fillimi i një hetimi parlamentar për zbardhjen e ...... zgjedhjeve dhe theksoi se kryeministri Berisha duhet të dëgjojë deklaratat e ndëkombëtarëve. “Sali Berisha duhet t’i dëgjojë këmbanat që bien nga ndërkombëtarët për krizën përpara që kriza të bëhet e papërballueshme për shqiptarët” theksoi Rama.
Shtuar më 19/02/2010, ora 01:44
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori