Rama: Berisha po degjeneron numerimi i votave
Albeu.com
Kryetari i Partise Socialiste, Edi Rama deklaron se procesi i numerimit te votave po degjeneron per shkak te krijimit te nje amullie ne zonat e medha. Sipas Rames ne terren po futen njerez te veshur me pushtet, te cilet po nderhyjne ...... per bllokimin e qendrave te numerimit Lushnje, fier dhe Elbasan.

"Shfaqjet e tilla nuk e nderojne vendin tone tone dhe nuk perbejne asnje arsye per t'u krenuar", u shpreh Rama.

Kreu i PS-se shprehu shqetesimin e fundit per pershkallezimin e veprimeve kercenuese te paligjshme qe ministra te qeverise se Berishes po bejne ne qendrat e votimit.
Shtuar më 30/06/2009, ora 19:53
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori