Rama bën reagimin e zakonshëm pas ndalimit të 4 personave për grabitjen në RInas
Edi Rama ka reaguar pas arrestimit të katër personave të dyshuar si të përfshirë në grabitjen në Rinas.

Në Tëitter, Rama e quan ndalimin e këtyre katër personave si një ‘një zhvillim inkurajues në rrugën e ndalimit dhe ndëshkimit ligjor të të gjithë autorëve të krimit”.

Sipas tij, sa më shumë baltoset policia, aq më shumë rritet forca e saj goditese.

Postimi i Ramës

Ndalimi i 4 personave të përfshirë në grabitjen e aeroportit,një zhvillim inkurajues në rrugën e ndalimit dhe ndëshkimit ligjor të të gjithë autorëve të krimit.
Policia e Shtetit duhet të provojë përditë se sa më shumë sulmohet e baltoset,aq më shumë rritet forca e saj goditëse.

Shtuar më 22/04/2019, ora 13:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori