Rama bën paqe me Metën, i vë televizionin në dispozicion për fjalimin e tij (VIDEO)
105 Vjetori i Pavarësisë ka bashkuar edhe dy ish-aleatët të armiqësuar vitin e fundit, Edi Rama dhe Ilir Meta.

Televizioni privat i Ramës në Facebook, ERTV ka transmetuar edhe fjalimin e Presidentit Meta gjatë cerëmonisë së zhvilluar në Vlorë me rastin e 105 Vjetorit të Pavarësisë.

Në këtë cerëmoni u shpall edhe emblema e Vitit të Skënderbeut. /albeu.com/
Shtuar më 28/11/2017, ora 13:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori