Rama-Bashës: Është lider pa hallate dhe thotë shkoni digjeni
Ndërsa konfirmoi Veliajn për një mandat të dytë për Bashkinë e Tiranës, kryeministri Edi Rama, hodhi akuza edhe ndaj opozitës.

Ai sulmoi me emra kreun e PD-së Lulzim Bashën dhe kryetaren e LSI-së Monika Kryemadhi.

“Është lider pa hallate dhe thotë shkoni digjeni për parlamentin për mua se unë nuk vij dot. Djeg mandatin thotë unë jam si ti, shko dhe merr pushtetin për mua.”, deklaroi ndër të tjera Rama./albeu.com/
Shtuar më 23/03/2019, ora 13:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori