Rama ironizon nga Kamza: Do bëhet protestë për bastet, e organizon opozita
Pëlqej
Kryeministri Edi Rama ndodhet në Kamëz këtë pasdite ku ka folur ndër të tjera edhe për mbylljen e pikave të basteve.

Rama tregoi gjatë takimit se se ata që kanë bastet do të organizojnë dhe një protestë, por kjo do të mbështetet dhe nga opozita.

“Sot më thanë që do të organizojnë dhe protestë. Kanë thënë këta të basteve se do të organizojnë protestë, por nuk janë këta që e bëjnë protestën, janë ata që e financojnë.

Për fat të keq këta i mbështet dhe opozita. Por një gjë e mirë është pasi këtë herë nuk është përmendur Taulanti”, u shpreh Rama në Kamëz. /albeu.com/
Shtuar më 20/10/2018, ora 17:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori