Kush janë 4 të arrestuarit për grabitjen e Rinasit
Ralf Gjoni flet për sulmin me bojë: Nuk e prita...nuk më njihni mua (VIDEO)
Ralf Gjoni tregon si u sulmua me bojë dhe ka një mesazh për ATE qe e ka porositur.

Ralf Gjoni: Një djalë çohet në këmbë më afrohet dhe më hedh bojë me anë të një shiringe. Nuk e prita dhe më frikësoi se ishte e papritur por dua të them që AI dhe AJO që e ka porositur duhet ta dijnë që unë kam ardhur për tu betuar dhe nuk frikësohem

A e dini se kush e ka porositur?
Ralf Gjoni: Ju mund ta merrni mend më mirë. Unë nuk kam ardhr për të marrë një rrogë të qelbur... dhe nuk do lejoj që emri im të keqpërdoret...

Por si do të votojë?

Ralf Gjoni: Ju mendoni se unë vij për ti bërë fresk qeverisë? Nuk me njihni mua.
Shtuar më 21/03/2019, ora 10:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori