Radhë të gjata në Portin e Durrësit
Pëlqej
Problemet teknike me sistemin TIMS kanë shkaktuar radhë të gjata në Potin e Durrësit mbrëmjen e sotme.

Burime nga vendi i ngjarjes bëjnë me dije se sistemi TIMS është bllokuar prej më shumë se një orë e 30 minuta çka ka penguar edhe punën në këtë port. Ndërkohë derisa të zgjidhet ky problem teknik qytetarë dhe automjete vazhdojnë të shtojnë radhët në port.
Shtuar më 22/08/2014, ora 23:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori